Kariera

Wspólnie tworzymy miejsce, w którym realizujemy ambicje zawodowe i rozwijamy nasze pasje.

Aktualne oferty pracy.

Specjalista ds. zakupów

Salumanus Sp. z.o.o – jesteśmy polską firmą teleinformatyczną z Krakowa i działamy na rynku już od 20 lat! Nasz zespół tworzą entuzjaści zaawansowanych technologii, osoby otwarte na świat i mające ciekawe zainteresowania. Wśród inżynierów mamy pasjonatów elektroniki, automatyki i technologii światłowodowych, którzy zajmują się urządzeniami i systemami do przesyłania danych. Nasz sprzęt i rozwiązania są sprzedawane przez zespół handlowy działający z Krakowa, Warszawy i Wrocławia. Obecnie, do zespołu inżynierów w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • utrzymywanie kontaktów z dostawcami (kontakt w języku angielskim),
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • zamawianie sprzętu teleinformatycznego znajdującego się w ofercie firmy,
  • zarządzanie stanem zapasów magazynowych,
  • zarządzanie polityką cenową

NASZE WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe
  • min. 5-letnie doświadczenie w dziale zakupów
  • bardzo dobra znajomość Excela
  • umiejętność tworzenia algorytmów
  • ogólna znajomość zagadnień ekonomicznych
  • angielski na poziomie B2
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność analizy danych i planowania,
  • skrupulatność.

TO OFERUJEMY

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy B2B,
  • pracę w nowoczesnym biurze blisko centrum Krakowa,
  • dogodny dojazd komunikacją miejską, pociągiem, samochodem, rowerem (plus miejsce na rowery),
  • pakiety benefitów,
  • wspólne wyjścia i wyjazdy integracyjne.

BENEFITY

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Spotkania integracyjne

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwania i chcesz być częścią naszego zespołu, aplikuj!

Inżynier Wsparcia Technicznego i Serwisu
do Działu Modułów Optycznych

Salumanus Sp. z.o.o – jesteśmy polską firmą teleinformatyczną z Krakowa i działamy na rynku już od 20 lat! Pracujemy z ludźmi o ciekawych pasjach, chętnie uczestniczących w aktywnościach sportowych i turystycznych. Nasza siedziba mieści się na krakowskim Podgórzu z bardzo dobrym dojazdem komunikacją miejską, pociągiem (stacja Bonarka) czy rowerem.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Technicznego i Serwisu do Działu Modułów Optycznych, który będzie odpowiedzialny za diagnostykę i sprawne rozwiązywanie problemów związanych z modułami optycznymi u naszych klientów oraz ich dobór jako wsparcie działu sprzedaży.

OBOWIĄZKI

  • Analiza zgłoszeń serwisowych od klientów w zakresie działania i doboru właściwej kompatybilności modułów optycznych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych klientów
  • Wdrażanie działań korygujących polegających na optymalizacji kodowania modułów optycznych
  • Testowanie modułów celem podejmowania zgłoszeń reklamacyjnych i serwisowych
  • Wsparcie techniczne bieżącej produkcji na magazynie pod kątem kodowania modułów optycznych
  • Wsparcie merytoryczne Działu handlowego w zakresie właściwego doboru rozwiązania oraz budowanie nowych kompatybilności modułów optycznych na potrzeby klienta.

  • Wykształcenie: kierunek techniczny (telekomunikacja, fotonika, informatyka, fizyka itp.)
  • Doświadczenie min 2 lata w pracy na stanowiskach Inżynier serwisu, Inżynier ds. wsparcia produktu, Specjalista ds. wsparcia technicznego, utrzymania ruchu lub pokrewne
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Doświadczenie w obsłudze aparatury pomiarowej
  • Podstawowa wiedza z zakresu sieci komputerowych (adresacja IP, maska sieci, warstwowy model sieci, podstawowe protokoły sieciowe)
  • Umiejętność analitycznego, logicznego myślenia oraz otwartość na uczenie się nowych technologii
  • Elastyczność dotycząca dyżurów telefonicznych poza godzinami pracy (wsparcie klienta)
  • Umiejętność pracy z klientem, pod presją czasu
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy: samodyscyplina, terminowość
  • Dyspozycyjność dotycząca delegacji do klienta (1-2 dniowe delegacje/ 2-3 razy w miesiącu)
  • Prawo jazdy kat. B (czynny kierowca)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (umiejętność czytania dokumentacji technicznej)

  • Bezpieczeństwo zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Jasny system wynagrodzeń w oparciu o benchmarki i wyniki
  • Narzędzia do realizowania celów
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Pracę w dynamicznym zespole z pasją do technologii
  • Program poleceń pracowniczych
  • Kartę Multisport
  • Opiekę medyczną
  • PPK –program emerytalny
  • Lekcje języka angielskiego
  • Szkolenia i wsparcie w rozwijaniu umiejętności sprzedażowych
  • Udział w inicjatywach dobroczynnych i charytatywnych
  • Łatwy dojazd transportem publicznym, pociągiem, samochodem, rowerem    (+ miejsce na rowery).

Nasze wartości.

Szacunek
Szanuję innych i poglądy
Odpowiedzialność
Odpowiadam za swoją pracę, sukces mojego zespołu i całej firmy
Dążenie do doskonałości
Stale podnoszę sobie poprzeczkę
Entuzjazm
Lubię to, co robię

Leading Telecommunication Networks.